OCZYSZCZACZ POWIETRZA KJ160

Dostępność: niedostępny
Cena: 599,00 zł 599.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: KJ160

Opis

Oczyszczacz-jonizator powietrza, to produkt skierowany nie tylko do alergików, ale także do wszystkich ludzi dla, których ważne jest to czym oddychamy. W dzisiejszych czasach jakość powietrza pozostawia wiele do życzenia, często nie zdajemy sobie sprawy z tego, co wraz z tlenem przedostaje się do naszych płuc, a później przenika do naszych komórek!!!

Skuteczną bronią do walki ze smogiem jest oczyszczacz powietrza KJ160, w którym połączenie filtrów HEPA i węgla aktywnego z funkcją jonizacji powietrza pozwala pozbyć się pyłów, metali ciężkich i szkodliwych związków lotnych. 

Dzięki oczyszczaczowi powietrza KJ160 w sposób łatwy możemy pozbyć się z naszego domu wszelkich pyłków, pleśni, grzybów i roztoczy, które nierzadko są przyczyną naszych alergii. Poza tym, dzięki niezwykłemu systemowi filtracji, redukujemy szkodliwe związki chemiczne jak formaldehyd, czy benzen, pozbywamy się nieprzyjemnych zapachów, natomiast wbudowany jonizator w znaczącym stopniu poprawia jakość powietrza, którym oddychamy MY i nasze dzieci.

 

Oczyszczacz - Jonizator KJ160 posiada:

 • 6-etapowy system filtracji - filtr HEPA, zimny kataliczny, węgla aktywnego, przeciwdrobnoustrojowy 5-mikronowy, filtr UV, jonizator
 • lampa UV -  niszczy struktury organiczne DNA i RNA bakterii i wirusów, które nie zostały wychwycone na poprzednich filtrach
 • Jonizator - generuje jony ujemne, które poprawiają samopoczucie i pozytywnie wpływają na zdrowie
 • czujnik jakości powietrza - który automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora
 • 3 prędkości wentylatora
 • zdalne sterowanie pilotem
 • timer od 1 do 12h
 • tryb uśpienia

 

Oczyszczacz powietrza KJ160 posiada 6-etapowy system filtracji:

 

 • Filtr zimny katalityczny (Cold Catalyst Filter)- jego zastosowanie pozwala na skuteczniejsze usuwanie zanieczyszczeń, z którymi nie radzą sobie filtry węglowe, HEPA i lampy UV. Chodzi między innymi o substancje takich jak tlenek węgla, siarkowodór, amoniak, benzen i formaldehydy gazy uwalniane przez sklejkę meblową, tapety, dywany, zasłony i narzuty na łóżka. Dodatkowo filtr katalityczny zapobiega osadzaniu się bakterii, wirusów, pleśni i grzybów na filtrach HEPA co niestety może się zdarzyć w przypadku dłuższego użytkowania oczyszczacza wyposażonego w filtry HEPA i węglowy o długiej żywotności.
 • Filtr węgla aktywnego z sypkim złożem jest jednym z najwydajniejszych filtrów węglowych dostępnych na rynku. Wynika to z dużej ilości surowca zastosowanego w filtrze. Mikroporowata struktura węgla wiąże związki chemiczne (np. formaldehyd), metale ciężkie zawieszone w powietrzu oraz niektóre gazy. Filtr węgla aktywnego eliminuje też nieprzyjemne zapachy (w tym dym papierosowy).
 • Filtr przeciwdrobnoustrojowy 5-mikronowy z substancjami antymikrobowymi skutecznie zabija wszelkie drobnoustroje jak roztocza, czy bakterie znajdujące się w powietrzu
 • Filtr HEPA zatrzymuje co najmniej 99,97% cząstek o wielkości 0,3 µm oraz do 95% cząstek od 0,1 do 0,3 µm. Większość bakterii ma rozmiary między 0,35-10 µm, więc filtr HEPA skutecznie je wychwytuje. Zatrzymuje także roztocza, wirusy, grzyby i wiele innych drobnych cząstek niewidocznych gołym okiem.
 • Jonizator powietrza, generuje jony ujemne, które znane są również jako "witaminy w powietrzu". Odświeżają powietrze, poprawiają samopoczucie oraz pozytywnie wpływają na zdrowie. Ponadto jony naładowane ujemnie przyciągają dodatnie cząstki (np. kurz, pył) tworząc większe aglomeraty, które nie są w stanie utrzymać się w powietrzu i wytrącają się
 • Filtr UV, a dokładniej lampa ultrafioletowa niszczy struktury organiczne DNA i RNA bakterii i wirusów, które nie zostały wychwycone na poprzednich filtrach. Światło UVC o długości fali 254 nm ma najsilniejsze oddziaływanie na organizmy żywe, przez co skutecznie niszczy bakterie i wirusy.

 

Specyfikacja techniczna:

Maks. wielkość pomieszczenia

 do 21 m²

Waga

4,7 kg

Wydajność

180 m3/h

Natężenie hałasu

20-55 dB

Zasilanie

230 V/ 50Hz

Moc

43 W

Pilot

TAK

Regulacja prędkości wentylatora

3-stopnie

Ilość etapów filtracji

6

Wymiary

34x18x51 cm

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl