Nowości
PIKOWANA SKRZYNIA MAŁA
PIKOWANA SKRZYNIA MAŁA
189,00 zł
szt.
PIKOWANA PUFA SKRZYNIA DUŻA
PIKOWANA PUFA SKRZYNIA DUŻA
235,00 zł
SKRZYNIA KUFER OWCA MAŁA
SKRZYNIA KUFER OWCA MAŁA
145,00 zł
szt.
SKRZYNIA KUFER ŚWINIA ŚREDNIA
SKRZYNIA KUFER ŚWINIA ŚREDNIA
165,00 zł
szt.
SKRZYNIA KUFER BYK DUŻA
SKRZYNIA KUFER BYK DUŻA
225,00 zł
szt.
PUFA LEGOWISKO DOG MAŁA
PUFA LEGOWISKO DOG MAŁA
98,00 zł
szt.
PUFA LEGOWISKO DOG ŚREDNIA
PUFA LEGOWISKO DOG ŚREDNIA
115,00 zł
szt.
PUFA LEGOWISKO DOG DUŻA
PUFA LEGOWISKO DOG DUŻA
139,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

OCZYSZCZACZ POWIETRZA KJ160

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 599,00 zł 599.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: KJ160

Opis

Oczyszczacz-jonizator powietrza, to produkt skierowany nie tylko do alergików, ale także do wszystkich ludzi dla, których ważne jest to czym oddychamy. W dzisiejszych czasach jakość powietrza pozostawia wiele do życzenia, często nie zdajemy sobie sprawy z tego, co wraz z tlenem przedostaje się do naszych płuc, a później przenika do naszych komórek!!!

Skuteczną bronią do walki ze smogiem jest oczyszczacz powietrza KJ160, w którym połączenie filtrów HEPA i węgla aktywnego z funkcją jonizacji powietrza pozwala pozbyć się pyłów, metali ciężkich i szkodliwych związków lotnych. 

Dzięki oczyszczaczowi powietrza KJ160 w sposób łatwy możemy pozbyć się z naszego domu wszelkich pyłków, pleśni, grzybów i roztoczy, które nierzadko są przyczyną naszych alergii. Poza tym, dzięki niezwykłemu systemowi filtracji, redukujemy szkodliwe związki chemiczne jak formaldehyd, czy benzen, pozbywamy się nieprzyjemnych zapachów, natomiast wbudowany jonizator w znaczącym stopniu poprawia jakość powietrza, którym oddychamy MY i nasze dzieci.

 

Oczyszczacz - Jonizator KJ160 posiada:

 • 6-etapowy system filtracji - filtr HEPA, zimny kataliczny, węgla aktywnego, przeciwdrobnoustrojowy 5-mikronowy, filtr UV, jonizator
 • lampa UV -  niszczy struktury organiczne DNA i RNA bakterii i wirusów, które nie zostały wychwycone na poprzednich filtrach
 • Jonizator - generuje jony ujemne, które poprawiają samopoczucie i pozytywnie wpływają na zdrowie
 • czujnik jakości powietrza - który automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora
 • 3 prędkości wentylatora
 • zdalne sterowanie pilotem
 • timer od 1 do 12h
 • tryb uśpienia

 

Oczyszczacz powietrza KJ160 posiada 6-etapowy system filtracji:

 

 • Filtr zimny katalityczny (Cold Catalyst Filter)- jego zastosowanie pozwala na skuteczniejsze usuwanie zanieczyszczeń, z którymi nie radzą sobie filtry węglowe, HEPA i lampy UV. Chodzi między innymi o substancje takich jak tlenek węgla, siarkowodór, amoniak, benzen i formaldehydy gazy uwalniane przez sklejkę meblową, tapety, dywany, zasłony i narzuty na łóżka. Dodatkowo filtr katalityczny zapobiega osadzaniu się bakterii, wirusów, pleśni i grzybów na filtrach HEPA co niestety może się zdarzyć w przypadku dłuższego użytkowania oczyszczacza wyposażonego w filtry HEPA i węglowy o długiej żywotności.
 • Filtr węgla aktywnego z sypkim złożem jest jednym z najwydajniejszych filtrów węglowych dostępnych na rynku. Wynika to z dużej ilości surowca zastosowanego w filtrze. Mikroporowata struktura węgla wiąże związki chemiczne (np. formaldehyd), metale ciężkie zawieszone w powietrzu oraz niektóre gazy. Filtr węgla aktywnego eliminuje też nieprzyjemne zapachy (w tym dym papierosowy).
 • Filtr przeciwdrobnoustrojowy 5-mikronowy z substancjami antymikrobowymi skutecznie zabija wszelkie drobnoustroje jak roztocza, czy bakterie znajdujące się w powietrzu
 • Filtr HEPA zatrzymuje co najmniej 99,97% cząstek o wielkości 0,3 µm oraz do 95% cząstek od 0,1 do 0,3 µm. Większość bakterii ma rozmiary między 0,35-10 µm, więc filtr HEPA skutecznie je wychwytuje. Zatrzymuje także roztocza, wirusy, grzyby i wiele innych drobnych cząstek niewidocznych gołym okiem.
 • Jonizator powietrza, generuje jony ujemne, które znane są również jako "witaminy w powietrzu". Odświeżają powietrze, poprawiają samopoczucie oraz pozytywnie wpływają na zdrowie. Ponadto jony naładowane ujemnie przyciągają dodatnie cząstki (np. kurz, pył) tworząc większe aglomeraty, które nie są w stanie utrzymać się w powietrzu i wytrącają się
 • Filtr UV, a dokładniej lampa ultrafioletowa niszczy struktury organiczne DNA i RNA bakterii i wirusów, które nie zostały wychwycone na poprzednich filtrach. Światło UVC o długości fali 254 nm ma najsilniejsze oddziaływanie na organizmy żywe, przez co skutecznie niszczy bakterie i wirusy.

 

Specyfikacja techniczna:

Maks. wielkość pomieszczenia

 do 21 m²

Waga

4,7 kg

Wydajność

180 m3/h

Natężenie hałasu

20-55 dB

Zasilanie

230 V/ 50Hz

Moc

43 W

Pilot

TAK

Regulacja prędkości wentylatora

3-stopnie

Ilość etapów filtracji

6

Wymiary

34x18x51 cm

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl